Aktualności

Ośmioro Naszych zawodników rywalizowało w Toruniu podczas HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW. Wszyscy zaprezentowali się doskonale, poprawiając swoje rekordy życiowe.

SARA KORDEK zdobyła BRĄZOWY MEDAL po pasjonującej walce w skoku w dal juniorek młodszych (5,41 m). Sukces Sary powtórzył BARTEK TARADAJ -  który uzyskał wyśmienity wynik 22,61 s w biegu na 200 m(j.mł) i również zdobył BRĄZOWY MEDAL.

ADAM PAŹDZIERZ w finale B poprawił życiówkę i wywalczył 8 miejsce w biegu na 400 m juniorów (50,74 s).

NATALIA OCHNICKA potrzebowała 3:06,82 min. by pokonać 1000 m i zdobyć 12 wynik wśród juniorek mł.

GOSIA SZADE uzyskała 12 wynik wśród juniorek w biegu na 200 m (26,01 s). Poziom tej konkurencji był kosmiczny.

SYLWII CIUPEK brakło niewiele by zakwalifikować się do finału B. Została sklasyfikowana na miejscu 13 ( pierwszym poza finałem) 60,57 s.

OKTAWIUSZ KULESZA po eliminacjach zameldował się w finale B biegu na 60 m i ostatecznie został sklasyfikowany na 14 miejscu - 7,26 s.

PAWEŁ WIEWIÓRKA przebrnął eliminacje i w został sklasyfikowany na 15 pozycji 60 m ppł - 8,76 s.

NIGDY W HISTORII MKS MOS KATOWICE NIE BYŁO TAK OWOCNYCH HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI. JEST TO ŚWIETNY PROGNOSTYK WYNIKÓW SEZONU STADIONOWEGO.