Aktualności

Po juniorach, juniorach młodszych przyszła pora na start Naszych młodzików w Mistrzostwach Polski. Start w Mistrzostwach Międzywojewódzkich dał prawo startu w Bełchatowie : Julii Dobies, Filipowi Sadowskiemu oraz Noelowi Pilarskiemu. Julia Dobies osiagnęła wynik 31,34 m i została 15 oszczepniczką  Mistrzostw. Filip Sadowski posłał oszczep w najlepszej próbie na odległość 36,65 m i został sklasyfikowany na 17 pozycji. Noel pierwszego dnia zawodów wystartował w rzucie oszczepem. Poprawił rekord życiowy i awansował do finału. Ostatecznie Noel został sklasyfikowany na 7 pozycji z wynikiem 44,94 m. W niedzielę Noel zmienił oszczep na dysk i również awansował do finału. Wynik 45,81 m i siódme miejsce. Wszyscy Nasi reprezentanci byli przygotowani przez trenera Stanisława Bonka.