Aktualności

15 medali zdobyli Nasi zawodnicy w Bielsku Białej. Nasi oszczepnicy przyzwyczaili już nas do zwycięstw  w Mistrzostwach Śląska, i tym razem też nie zawiedli. Dwa złota - Magda Adamaszek - 43,45 m i Wiktor Konstantynowicz 51,08 m. Świetny wynik 5,32 m dał Sarze Kordek miejsce na szczycie podium. Jak zawsze wesoła Marysia Mazur dołożyła do kolekcji złoty medal w rzucie dyskiem - 32,98 m. Srebrny medal w mocno obsadzonym konkursie kulomiotek wywalczyła Teresa Rostek. Również ze srebrnym medalem do domu wrócił Mati Skop (rzut dyskiem 41,79 m) II miejsce w biegu na 800 m wywalczyła  Kamila Nowak . Najszczęśliwszy pierwszego dnia był Mateusz KIn - kolejny brązowy medal, a co najważniejsze upragnione minimum na Mistzrostwa Polski Juniorów (14,49 m). Rekord życiowy w biegu na 1500 m dał Wojtkowi Klimkowi III miejsce (4:20,53 min). Dwa brązowe medale indywidualnie zdobył Bartek Taradaj - 100 m 11,12 s i 200 m - 22,37 s. Srebrny medal wywalczyła sztafeta juniorów młodszych w składzie : Mateusz Parafiniuk, Adam Paździerz, Oktawiusz Kulesza, Bartek Taradaj. III m sztafeta juniorek młodszych : Gosia Szade, Olga Tomanek, Sara Kordek, Sylwia Ciupek. i brąż juniorów - Maks Fuchs, Kamil Romańczuk, Wiktor Konstantynowicz, Artur Błażkowski.